O Nás

V roku 2014 sme otvorili dvere našej spoločnosti BTCars s jasným poslaním – ponúknuť našim zákazníkom nie len vozidlo, ale skúsenosť. Od samého začiatku sme si dali za cieľ poskytovať služby, ktoré presahujú obvyklé štandardy autobazárov. Našou ambíciou bolo a stále je, aby každý zákazník, ktorý prekročí prah nášho autobazáru odchádzal s pocitom, že urobil nielen výhodný, ale predovšetkým správny nákup.

Naše začiatky neboli jednoduché, ale vášeň pre automobily a túžba poskytnúť nezabudnuteľný zákaznícky zážitok nás hnali vpred. Dnes, po rokoch pôsobenia na trhu, sme hrdí na to, že máme za sebou stovky spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. Táto dôvera je pre nás najväčšou odmenou a zároveň záväzkom do budúcnosti.

Čo nás odlišuje od konkurencie? Predovšetkým je to naša filozofia. Nechceme byť len miestom, kde si môžete kúpiť auto. Chceme byť partnermi na ceste za vaším dokonalým automobilom.  Od prvotnej konzultácie až po odovzdanie kľúčov a ďalšiu starostlivosť o vozidlo – sme tu pre vás. Našou prioritou je transparentnosť, čestnosť a maximálna snaha vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov.

Prečo si vybrať práve nás? Pretože u nás nájdete nielen širokú ponuku kvalitných jazdených vozidiel, ale aj možnosť individuálneho dovozu, najvýhodnejšie financovanie prostredníctvom našich partnerov, komplexné služby v oblasti prihlasovania a odhlasovania vozidiel a šitú poistnú ochranu. Navštívte náš autobazár a presvedčte sa, že kúpiť auto u nás znamená urobiť krok k vozidlu, ktoré bude vaším spoločníkom na mnohých cestách.

Nasleduj nás

riaditeľ hovorí

"
Kvalita nie je nikdy náhoda; je to vždy výsledok vysokého zámeru.

Objednajte si testovaciu jazdu!

0

Rokov

Vo vašich službách

Dovoz
0 +
Predaj
0 +
Finacovanie
0 +

Často kladené otázky (FAQ)

Naša ponuka zahŕňa široký výber použitých osobných vozidiel rôznych značiek a modelov. Od malých mestských áut až po luxusné sedané a SUV. Všetky naše vozidlá sú dovozy, ktoré starostlivo vyberáme a kontrolujeme, aby sme zabezpečili ich kvalitu a spoľahlivosť.

Všetky vozidlá pred predajom podliehajú dôkladnej technickej a vizuálnej kontrole. Spolupracujeme s odborníkmi a servisnými centrami, ktoré zaisťujú, že každé vozidlo je v perfektnom stave a pripravené na používanie novým majiteľom.

Áno, na všetky naše vozidlá poskytujeme záruku. Dĺžka záručnej doby závisí od veku a stavu vozidla, avšak minimálna záruka je 6 mesiacov. Pre viac informácií o konkrétnych podmienkach záruky navštívte našu webovú stránku alebo nás kontaktujte priamo.

Áno, ponúkame možnosti financovania a kúpy na splátky prostredníctvom našich finančných partnerov. Radi vám pomôžeme nájsť najvýhodnejšie financovanie prispôsobené vašim potrebám a finančnej situácii.

Náš autopark sa nachádza na adrese Mliečany 333, 929 01 Dunajská Streda, kde sme k dispozícii pre našich zákazníkov každý pracovný deň od 8:00 – 17:00.Tešíme sa na vašu návštevu a radi vám pomôžeme nájsť vaše vysnívané vozidlo.

Samozrejme, všetkým zákazníkom odporúčame, aby si vozidlo pred kúpou dôkladne preverili a vyskúšali na testovacej jazde. To vám umožní lepšie sa oboznámiť s vozidlom a uistiť sa, že spĺňa vaše očakávania a potreby.

Pre kúpu vozidla potrebujete platný občiansky preukaz alebo pas a ak nakupujete na firmu, tak aj výpis z obchodného registra. Ďalšie dokumenty, ako je doklad o adrese bydliska, môžu byť požadované v závislosti od formy financovania.

Proces kúpy začína výberom vozidla, jeho testovacou jazdou a kontrolou. Následne prejdeme k podpisu kúpnej zmluvy, vybaveniu financovania (ak je požadované) a záverečným formalitám vrátane prepisu vozidla. Naši zamestnanci vás budú počas celého procesu podrobne informovať a asistovať.

Áno, našim zákazníkom ponúkame kompletné servisné služby po predaji. V spolupráci s overenými servisnými partnermi zabezpečujeme, aby vaše vozidlo zostalo v top stave aj po zakúpení.

Áno, ponúkame možnosť výmeny vášho súčasného vozidla za nové z našej ponuky. Hodnota vášho starého vozidla bude určená po dôkladnej kontrole a môže byť použitá ako časť platby za nové vozidlo.

V roku 2014 sme otvorili dvere našej spoločnosti BT Cars s jasným poslaním – ponúknuť našim zákazníkom nie len vozidlo, ale skúsenosť. Navštívte náš autobazár a presvedčte sa, že kúpiť auto u nás znamená urobiť krok k vozidlu, ktoré bude vaším spoločníkom na mnohých cestách.
Copyright © 2024. BT CARS DS s.r.o. Webdesign: AX SYSTEMS s.r.o.